![](https://ethelonteskardias.gr/wp-content/uploads/2021/04/142121251_3110348885733825_4777145215291224345_n.jpg)
![](https://ethelonteskardias.gr/wp-content/uploads/2021/04/142137915_3110349502400430_129297611028687711_n.jpg)
![](https://ethelonteskardias.gr/wp-content/uploads/2021/04/142200928_3110349849067062_1231196786688686136_n.jpg)
![](https://ethelonteskardias.gr/wp-content/uploads/2021/04/142350469_3110346452400735_6578205735623907065_n.jpg)
![](https://ethelonteskardias.gr/wp-content/uploads/2021/04/142666616_3110350875733626_3872603226600419741_n.jpg)
![](https://ethelonteskardias.gr/wp-content/uploads/2021/04/142666640_3110353042400076_966209230460158701_n.jpg)
![](https://ethelonteskardias.gr/wp-content/uploads/2021/04/143411536_3110351709066876_2831219554030113542_n.jpg)
Project Info
Project Description
![➡️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t9e/1/16/27a1.png)
![♥️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tac/1/16/2665.png)
Υποκινήσαμε το θέμα πριν λίγες μέρες, πήραμε τηλέφωνα, στείλαμε email και ο πρόεδρος μας και φυσικά ο Δήμος ανταποκρίθηκαν άμεσα και να τα όμορφα αποτελέσματα.
![📝](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tcc/1/16/1f4dd.png)
![🙏](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t80/1/16/1f64f.png)
Στην Ελλάδα βλέπετε έχουμε συνηθίσει σε τέτοια σκηνικά μόνο όταν έχουμε παραμονές εκλογών κάτι που στον δικό μας Δήμο δε φαίνεται να ισχύει.
Επίσης συγχαρητήρια στους 6 Εθελοντές που έδωσαν και την ψυχή τους μέσα στη λάσπη για να γίνει ένα τόσο όμορφο μέρος προσβάσιμο και φιλόξενο για μικρούς και μεγάλους.
![📸](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tde/1/16/1f4f8.png)