![](https://ethelonteskardias.gr/wp-content/uploads/2022/05/281832295_4483717975063569_8120067408519046444_n.jpg)
![](https://ethelonteskardias.gr/wp-content/uploads/2022/05/281731970_4483717925063574_75410071735677723_n.jpg)
![](https://ethelonteskardias.gr/wp-content/uploads/2022/05/281722449_4483716368397063_7422464716241291683_n.jpg)
![](https://ethelonteskardias.gr/wp-content/uploads/2022/05/281701132_4483717858396914_3579929710061617697_n.jpg)
![](https://ethelonteskardias.gr/wp-content/uploads/2022/05/281555089_4483718121730221_6208020846067761056_n.jpg)
![](https://ethelonteskardias.gr/wp-content/uploads/2022/05/281467246_4483717805063586_5722449644750766189_n.jpg)
![](https://ethelonteskardias.gr/wp-content/uploads/2022/05/281372701_4483718245063542_7893707931783703553_n.jpg)
![](https://ethelonteskardias.gr/wp-content/uploads/2022/05/281359054_4483718368396863_6465424037297680939_n.jpg)
![](https://ethelonteskardias.gr/wp-content/uploads/2022/05/281319794_4483718028396897_9015194174007204170_n.jpg)
![](https://ethelonteskardias.gr/wp-content/uploads/2022/05/281057603_4483716115063755_8669304660004088524_n.jpg)
![](https://ethelonteskardias.gr/wp-content/uploads/2022/05/280912669_4483718195063547_4790094006581615655_n.jpg)
![](https://ethelonteskardias.gr/wp-content/uploads/2022/05/280850691_4483716488397051_5623283774282899604_n.jpg)
![](https://ethelonteskardias.gr/wp-content/uploads/2022/05/280761643_4483716251730408_1369188032855621642_n.jpg)
Project Info
Project Description
Κάναμε ένα μικρό ξεκίνημα, πλησιάζοντας τα σχολεία της Καρδίας. Η αρχή έγινε με το Δημοτικό Παιδικό Σταθμό. Θέλαμε να ομορφυνουμε την εξωτερική όψη του, βάζοντας στο παιχνίδι και τα παιδιά. Να το αγαπήσουν ίσως λίγο περισσότερο. Η κ. Δήμητρα και η κ. Αντωνία μας βοήθησαν πολύ και τις ευχαριστούμε για τη συνεργασία. Τα βήματα ήταν τα εξής
![👉](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t51/1/16/1f449.png)
![👉](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t51/1/16/1f449.png)
![👉](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t51/1/16/1f449.png)
![👉](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t51/1/16/1f449.png)
![👉](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t51/1/16/1f449.png)
Ας βάλουμε όλοι ένα λιθαράκι να ομορφύνουμε τον τόπο μας. Για τα παιδιά μας…