![](https://ethelonteskardias.gr/wp-content/uploads/2021/04/147492758_3143970065705040_8943393316410882042_n.jpg)
![](https://ethelonteskardias.gr/wp-content/uploads/2021/04/147910122_3143970069038373_8784686303283360127_n.jpg)
Project Info
Project Description
Οι Eθελοντές Καρδίας συμμετέχουν ενεργά στην εκστρατεία συγκέντρωση βιβλίων του Δήμου Θέρμης, προκειμένου να χρησιμοποιηθούν για τη δημιουργία μικρών ελληνικών βιβλιοθηκών σε εκπαιδευτικά ιδρύματα της Βοσνίας – Ερζεγοβίνης. Μέσα σε σύντομο χρονικό διάστημα συγκεντρώσαμε πάνω από 200 βιβλία σε άριστη κατάσταση και παραδόθηκαν σήμερα το πρωΐ στο Κέντρο Πολιτισμού Καρδίας όπως είναι και η σωστή του ονομασία.